Menu

U13 drenge (2009)

Træningstider:

Mandag: Vester Hassing - kl. 17.00-18.30

Torsdag: Gandrup – kl. 17.00-18.30

 

KampprogramU14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 662

August 2021

RKG
0 - 5
livescore
Ude
Bixen Arena

VUGH (2)

VUGH (2)
2 - 3
livescore
Hjemme
Vester Hassing Stadion

St. Restrup IF

Støvring IF
0 - 3
Ude
Støvring Stadion

VUGH (2)
September 2021

VUGH (2)
2 - 5
Hjemme
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted

Aalborg KFUM

Aalborg Freja (1)
1 - 1
livescore
Ude
Frejaparken

VUGH (2)

VUGH (2)
2 - 0
livescore
Hjemme
Vester Hassing Stadion

RKG

St. Restrup IF
26. sep
Kl. 12.00
Ude
Frejlev Stadion

VUGH (2)
Oktober 2021

VUGH (2)
2. okt
Kl. 10.30
Hjemme
Vester Hassing Stadion

Støvring IF

Aalborg KFUM
9. okt
Kl. 11.00
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

VUGH (2)

VUGH (2)
13. okt
Kl. 18.00
Hjemme
Gandrup Stadion

Aalborg Freja (1)

StillingU14 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2021 • Pulje 662

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 St. Restrup IF 4 4 0 0 12
2 Aalborg KFUM 4 4 0 0 12
3 VUGH (2) 6 3 1 2 10
4 Aalborg Freja (1) 5 1 2 2 5
5 Støvring IF 5 1 1 3 4
6 RKG 6 0 0 6 0

KampprogramU13 Drenge C (09) 8M - Efterår 2021 • Pulje 31

August 2021

Aalborg KFUM
0 - 1
Ude
Nordjyske Bank Arena (KFUM)

VUGH

VUGH
10 - 0
Hjemme
Vester Hassing Stadion

Langholt SK
September 2021

VUGH
1 - 1
Hjemme
Gandrup Stadion

Vodskov IF

Klokkerholm IF
3 - 1
Ude
Klokkerholm Stadion

VUGH

VUGH
1 - 1
Hjemme
Vester Hassing Stadion

Aalborg KFUM

VUGH
2 - 2
Hjemme
Vester Hassing Stadion

Aalborg Chang

Langholt SK
23. sep
Kl. 17.30
Ude
Langholt Idrætsanlæg

VUGH
Oktober 2021

Vodskov IF
2. okt
Kl. 11.00
Ude
Vodskov Stadion

VUGH

VUGH
7. okt
Kl. 17.15
Hjemme
Vester Hassing Stadion

Klokkerholm IF

Aalborg Chang
14. okt
Kl. 17.00
Ude
Chang's Baner

VUGH

StillingU13 Drenge C (09) 8M - Efterår 2021 • Pulje 31

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aalborg KFUM 6 4 1 1 13
2 Klokkerholm IF 6 4 0 2 12
3 Aalborg Chang 6 3 1 2 10
4 VUGH 6 2 3 1 9
5 Vodskov IF 6 2 1 3 7
6 Langholt SK 6 0 0 6 0