Menu
Fodbold 24. april kl. 23:30
Supersøndag forår 2017 Søndag den 30. april vil Vester Hassing Stadion endnu engang blive fyldt med fodboldspillere i alle aldre
Fodbold
Standerhejsning forår 2017
Fodbold
Stævneprogram - Spar Nord Julecup 2016
Fodbold
Spar Nord Julecup 2016
Fodbold
Træningstider for indendørs fodbold
Kampe
September 2017
20.
onsdag
17.30
Vester Hassing GF
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 231
Arena Kop & Kande
Brønderslev IF
Arena Kop & Kande
20.
onsdag
18.00
Aalborg KFUM
1 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 513
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
VUGH
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20.
onsdag
18.10
Aalborg KFUM
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
VUG
Baneanlæg Lerumbakken
20.
onsdag
18.10
Fjerritslev IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 231
Arena Kop & Kande
Vester Hassing GF
Arena Kop & Kande
20.
onsdag
18.50
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
21.
torsdag
18.00
VHG/GS
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 621
Vester Hassing Stadion
Biersted/Nørhalne/Vadum
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
10.00
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 105
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
Hals FS
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
23.
lørdag
10.00
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
Aalborg Freja
Frejaparken
23.
lørdag
10.00
Hals FS
Omklædning 7
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 216
Frejlev Stadion
5.1
VHG/GS
Omklædning 9
Frejlev Stadion
5.1
23.
lørdag
10.30
Vester Hassing GF
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 340
Vester Hassing Stadion
Skibsby-Højene IF
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
10.40
Dronninglund IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 105
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
VUG
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
23.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
VHG/GS
Frejaparken
23.
lørdag
10.40
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 216
Frejlev Stadion
St. Restrup IF
Frejlev Stadion
23.
lørdag
11.00
BIF/ØHIK/TGF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Brovst IF´s Anlæg
VUG
Brovst IF´s Anlæg
23.
lørdag
11.00
VUG
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 33
Vester Hassing Stadion
ØVI/TTB
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
11.50
Fortuna Hjørring (2)
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 340
Vester Hassing Stadion
Vester Hassing GF
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
12.45
VUGH
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 513
Vester Hassing Stadion
Thisted FC
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
15.00
Hou GI
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 92
Hou Stadion
VHG/GS
Hou Stadion
23.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2017 • Pulje 50
NFB Kunstgræs Lindholm
VHG/GS
NFB Kunstgræs Lindholm
24.
søndag
10.00
VHG/GS
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 158
Gandrup Stadion
Holtet IF
Gandrup Stadion
24.
søndag
10.00
Farsø/Ullits IK
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 102
Farsø Stadion
VUG
Farsø Stadion
24.
søndag
10.30
VUG
Herrer
U13
U13 Drenge C1 (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 12
Gandrup Stadion
Vraa/Børglum IF
Gandrup Stadion
24.
søndag
10.40
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 102
Farsø Stadion
Gug B
Farsø Stadion
24.
søndag
11.00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M - efterår 2017 • Pulje 471
Nørhalne Stadion
VHG/GS
Nørhalne Stadion
25.
mandag
18.00
Aalborg Freja
Herrer
M+32
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Frejaparken
Vester Hassing GF
Frejaparken

Facebook