Menu

Bestyrelse - Fodbold

Kampfordeler
ingen img
Marc Agerbo Jakobsen
Kasserer
ingen img
Christian Østerballe
Bestyrelsesmedlem
ingen img
Mona Henningsen
Kampe
September 2017
20.
onsdag
17.30
Vester Hassing GF
Spillet
Kvinder
U10
U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 231
Arena Kop & Kande
Brønderslev IF
Arena Kop & Kande
20.
onsdag
18.00
Aalborg KFUM
1 - 1
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 513
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
VUGH
Nordjyske Bank Arena (KFUM)
20.
onsdag
18.10
Aalborg KFUM
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
VUG
Baneanlæg Lerumbakken
20.
onsdag
18.10
Fjerritslev IF
Kvinder
U10
U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Efterår 2017 • Pulje 231
Arena Kop & Kande
Vester Hassing GF
Arena Kop & Kande
20.
onsdag
18.50
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge C Hverdag (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 113
Baneanlæg Lerumbakken
Nørresundby FB
Baneanlæg Lerumbakken
21.
torsdag
18.00
VHG/GS
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 3 (2004) 11M - efterår 2017 • Pulje 621
Vester Hassing Stadion
Biersted/Nørhalne/Vadum
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
10.00
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 105
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
Hals FS
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
23.
lørdag
10.00
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
Aalborg Freja
Frejaparken
23.
lørdag
10.00
Hals FS
Omklædning 7
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 216
Frejlev Stadion
5.1
VHG/GS
Omklædning 9
Frejlev Stadion
5.1
23.
lørdag
10.30
Vester Hassing GF
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 340
Vester Hassing Stadion
Skibsby-Højene IF
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
10.40
Dronninglund IF
Herrer
U11
U11 Drenge B (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 105
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
VUG
Sparekassen Vendsyssel Arena - Ulsted
23.
lørdag
10.40
Vodskov IF
Herrer
U10
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 210
Frejaparken
VHG/GS
Frejaparken
23.
lørdag
10.40
VHG/GS
Herrer
U10
U10 Drenge C (08) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 216
Frejlev Stadion
St. Restrup IF
Frejlev Stadion
23.
lørdag
11.00
BIF/ØHIK/TGF
Herrer
U12
U12 Drenge B (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 27
Brovst IF´s Anlæg
VUG
Brovst IF´s Anlæg
23.
lørdag
11.00
VUG
Herrer
U12
U12 Drenge C (06) 8M - Efterår 2017 • Pulje 33
Vester Hassing Stadion
ØVI/TTB
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
11.50
Fortuna Hjørring (2)
Kvinder
U9
U9 Piger B (09) 5M - Weekend/Efterår 2017 • Pulje 340
Vester Hassing Stadion
Vester Hassing GF
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
12.45
VUGH
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2 (2003) 11M - efterår 2017 • Pulje 513
Vester Hassing Stadion
Thisted FC
Vester Hassing Stadion
23.
lørdag
15.00
Hou GI
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - Efterår 2017 • Pulje 92
Hou Stadion
VHG/GS
Hou Stadion
23.
lørdag
15.30
Nørresundby FB
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Efterår 2017 • Pulje 50
NFB Kunstgræs Lindholm
VHG/GS
NFB Kunstgræs Lindholm
24.
søndag
10.00
VHG/GS
Herrer
Senior
Herrer Serie 6 11M/9M - Efterår 2017 • Pulje 158
Gandrup Stadion
Holtet IF
Gandrup Stadion
24.
søndag
10.00
Farsø/Ullits IK
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 102
Farsø Stadion
VUG
Farsø Stadion
24.
søndag
10.30
VUG
Herrer
U13
U13 Drenge C1 (05) 8M - Efterår 2017 • Pulje 12
Gandrup Stadion
Vraa/Børglum IF
Gandrup Stadion
24.
søndag
10.40
VUG
Herrer
U11
U11 Drenge A (07) 8M - Efterår 2017 • Pulje 102
Farsø Stadion
Gug B
Farsø Stadion
24.
søndag
11.00
Biersted/Nørhalne/Vadum
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M - efterår 2017 • Pulje 471
Nørhalne Stadion
VHG/GS
Nørhalne Stadion
25.
mandag
18.00
Aalborg Freja
Herrer
M+32
Hjallerup Grand Old Boys Turnering 2017 • Hjallerup Grand Old Boys 2017
Frejaparken
Vester Hassing GF
Frejaparken

Facebook